Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Svatba Petry a Gwilyma

Petra i Gwilym jsou profesionální baristé. Káva je jejich životním tématem i živobytím. Konečně i díky kávě se seznámili a ve svém vztahu došli až do rozhodnutí vzít se. Obřad probíhal na kopci s působivým rozhledem na městečko Jílové u Prahy.

Hostina a svatební párty pak v neuvěřitelně stylové restauraci Florian. Přestože byla připravena i záložní “mokrá” varianta, celý obřad zalilo slunce a krásně bylo i po zbytek dne. Večer úžasně vygradoval celou řadou překvapení, tančilo se a pilo. Inu, byla to svatba jak má být –  plná vřelé a přející atmosféry.

Co jsme pro Petru a Gwila zajišťovali?

  • Úvodní konzultace (svatba s cizincem)
  • Svatební téma – koncept, tiskoviny, doplňky
  • Fotokoutek – návrh a realizace
  • Doporučení dodavatelů
  • Koordinace svatebního dne
  • Předsvatební focení
  • Focení na svatební oslavě

Téma svatby

Řeklo by se baristé, tak to bude automaticky tématická svatba na téma káva. Nakonec jako hlavní motiv zvítězily květy rostliny frangipani (česky plumérie), které jsou pro Petru z mnoha důvodů více než symbolické. Káva přebrala roli pomyslné nitě procházející celým svatebním dnem.

Kávová exhibice

Na sociální síti Twitter se v den svatby objevila hláška, že pokud by na svatbě vybouchla bomba, tak se česká kávová scéna vrátí o několik let zpět. Něco na tom bylo, neb společně s novomanželi se veselila i více jak desítka kávových mistrů a výherců tuzemských (i světových) soutěží. Proběhla moderovaná aukce latte artu do těch nejšílenějších nádob, jaké si dokážete představit (krytka objektivu, naběračka a další).

Fotokoutek

Na svatební párty nechyběl fotokoutek. Pozadí bylo připravené na míru svatebnímu konceptu, včetně originálních i tradičních rekvizit.

Poskytnuté služby: