Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

~ Snoubenci ~

Plánování svatby je radost, ale může to být i zdroj nervozity. Naším cílem je sladit vaše představy a očekávání tak, abyste se na svatbu těšili a přípravy si užívali.

Ukázat více

V momentu, kdy se zasnoubíte, můžete zjistit, že máte s partnerem na téma svatba a její průběh naprosto odlišný názor. Možná tápete a nemáte představu žádnou. Anebo se od začátku shodnete na všem včetně barvy ubrousků na svatební tabuli. Ať už je to jakkoliv, uděláme vše pro to, abyste byli spokojení nejen vy dva, ale ve finále i vaši svatební  hosté.

Zavřít

~ Svatebčané ~

Ať už chcete mít na svatbě deset lidí nebo sto, rozeslání instrukcí svatebčanům i zodpovídání těch nejvšetečnějších dotazů můžete přenechat nám.

Ukázat více

Pomůžeme vám sestavit seznam svatebních hostů a zajistíme, aby včas obdrželi potřebné detaily ohledně vaší svatby. Během svatebního dne se postaráme o to, aby všichni věděli, kdy se co bude dít a to včetně detailů, kde je jejich místo u stolu, kam se dávají svatební dary nebo v kolik hodin se bude krájet dort. Případná komunikace v cizím jazyce je samozřejmostí.

Zavřít

~ Úřady ~

Papírování a razítka, i tyto nudné záležitosti ke svatbě patří. Zařídíme za vás vše od dohodnutí termínu a místa obřadu s matrikou až po zajištění oddávajícího.

Ukázat více

Pokud na vás jdou z představy komunikace s matrikou osypky, nechte to na nás. A nebojte se toho, že máte „nestandardní“ či „neobvyklé“ požadavky, ať už se například chcete vzít v neděli ve svém oblíbeném parku, berete si cizince anebo byste si přáli, aby vám oddávající přečetl svatební proslov, který si sami dodáte.

Zavřít

~ Dodavatelé ~

Nezáleží na tom, jestli už máte vybraného fotografa, vizážistku či floristu nebo ty správné dodavatele teprve hledáte. Detaily a podmínky s nimi domluvíme my.

Ukázat více

Emaily, telefonáty i osobní kontakt s vybranými dodavateli – to všechno může zabrat poměrně dost času nejen při svatebních přípravách, ale následně i během svatebního dne. Postaráme se o to, aby komunikace s dodavateli byla efektivní a ve výsledku vám ušetřila čas, peníze i nervy.

Zavřít