Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

~ Kateřina Kaftanová ~

Doménou Kateřiny v týmu Svatby s příběhem je především oblast komunikace a koordinace.

Ohlídat, aby se vše udělalo včas, nepřekročil se rozpočet a všichni zúčastnění byli spokojeni, je Katčin denní chleba při práci account resp. projektové manažerky. Dlouholeté zkušenosti sbírala v různých komunikačních (reklamních) agenturách, na starosti měla projekty na značkách, jako jsou McDonald´s, Henkel, Wrigley, Volkswagen, Samsung, J&T Banka, Alo Diamonds, v poslední době pak Subaru či Kasa.cz.

Své znalosti a dovednosti uplatnila i v neziskovém sektoru – konkrétně v Diakonii DČCE v rámci projektu Vodafone kRok jinak.

Kateřina hovoří plynně francouzsky a anglicky, domluví se také německy, španělsky či polsky. Miluje dobré jídlo a pití, ideálně v kombinaci s cestováním. O svých oblíbených místech v Praze, kde s Ondřejem žije, píše na web Spotted by Locals.

 

Proč Svatba s příběhem

Rozhodli jsme se zúročit svoje zkušenosti a  dělat společně něco, co by nás mohlo bavit a naplňovat. Rádi bychom dokázali snoubencům, že originálně pojatá svatba je něco, na co budou dlouho vzpomínat jak oni sami, tak jejich hosté; a zároveň její příprava může trvat kratší dobu, než je obvykle doporučovaný jeden rok.

Zavřít

~ Ondřej Kaftan ~

Ondřej se ve Svatbě s příběhem specializuje hlavně na kreativitu.

Přijít s originálním nápadem pro vaší svatbu tak, aby vše šlo bez problémů realizovat. Navrhnout téma svatby, aby vystihlo povahu a přání snoubenců. To je parketa Ondřeje. Nebrání se ani extravagantním představám a čím záludnější zadání dostane, tím větší se pro něj stává výzvou. Pomůže vám se svatebním tématem, tiskovinami, webem, doplňky, hudbou a fotkami či videem.

Ondřej je kreativní osoba se vším všudy. Zkušenosti sbíral například v Mall.cz, Letuska.cz, ale i v menších projektech. Specializuje se na e-commerce, design a projektový management.

Stejně jako jeho žena, i Ondřej má rád dobré jídlo a pití. Jídlo fotil a psal o něm do časopisů Gurmet, InStyle a Hospodářských novin. Svého času měl i vlastní foodblog – Gurmetklub, jenž byl jeden z prvních food blogů v ČR. Momentálně fotí především svatby. Zajímají ho pánská móda a nedokáže pochopit, co je divného na tom mít 50 košil a nepočítaně párů polobotek 🙂

 

Proč Svatba s příběhem

Dohromady jsme, s trochou nadsázky, malá reklamní agentura 🙂 Naše práce nás baví a dokážeme se vcítit do potřeb a pocitů snoubenců, a to i proto, že jsme sami byli ve stejné situaci. Svatba je jedinečný okamžik v lidském životě, tak proč jí nevtisknout Váš osobní příběh.

Zavřít