Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

~ Kateřina Kaftanová ~

Doménou Kateřiny v týmu Svatby s příběhem je především oblast komunikace a koordinace.

Ohlídat, aby se vše udělalo včas, nepřekročil se rozpočet a všichni zúčastnění byli spokojeni, je Katčin denní chleba při práci v marketingu. Dlouholeté zkušenosti sbírala v různých komunikačních (reklamních) agenturách.

Své znalosti a dovednosti uplatnila i v neziskovém sektoru – konkrétně v Diakonii DČCE v rámci projektu Vodafone kRok jinak.

Kateřina hovoří plynně francouzsky a anglicky, domluví se také německy, španělsky či polsky. Miluje dobré jídlo a pití, ideálně v kombinaci s cestováním.

 

 

Proč Svatba s příběhem

Rádi bychom dokázali snoubencům, že originálně pojatá svatba je něco, na co budou dlouho vzpomínat jak oni sami, tak jejich hosté; a zároveň její příprava může trvat kratší dobu, než je obvykle doporučovaný jeden rok.

Zavřít

~ Ondřej Kaftan ~

Ondřej se ve Svatbě s příběhem specializuje hlavně na kreativitu.

Přijít s originálním nápadem pro vaší svatbu tak, aby vše šlo bez problémů realizovat. Navrhnout téma svatby, aby vystihlo povahu a přání snoubenců, to je parketa Ondřeje. Pomůže vám se svatebním tématem, tiskovinami, webem, doplňky, hudbou a fotkami či videem.

Ondřej sbíral zkušenosti například v Mall.cz, Letuska.cz, ale i v menších projektech. Specializuje se na e-commerce, design a projektový management.

Stejně jako jeho žena, i Ondřej má rád dobré jídlo a pití. Jídlo fotil a psal o něm do časopisů. Měl i vlastní foodblog – Gurmetklub, jenž byl jeden z prvních food blogů v ČR. Momentálně fotí především svatby. Zajímají ho pánská móda a nedokáže pochopit, co je divného na tom mít 50 košil a nepočítaně párů polobotek 🙂

 

Proč Svatba s příběhem

Naše práce nás baví a dokážeme se vcítit do potřeb a pocitů snoubenců, a to i proto, že jsme sami byli ve stejné situaci. Svatba je jedinečný okamžik v lidském životě, tak proč jí nevtisknout Váš osobní příběh.

Zavřít