Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

~ Téma svatby ~

Pokud chcete, aby vaše svatba odrážela to, jací jste a co máte rádi, není nic jednoduššího než jí dát téma, které vás baví a vystihuje.

Ukázat více

Téma svatby je hezkým způsobem, jak vdechnout vaší svatbě osobní ráz. Máte-li s partnerem společného koníčka, oblíbenou kombinaci barev anebo nějaký konkrétní styl (designu, módy, hudby, apod.), lze to uchopit jako téma, jež se bude prolínat celou svatbou a objevovat i v těch nejmenších detailech.

Zavřít

~ Fotografie ~

Spolu se snubními prsteny jsou fotografie popř. i video jednou z mála hmatatelných památek na váš svatební den a jeho průběh.

Ukázat více

O nafocení vaší svatby se postaráme přímo my, nebo vám doporučíme a zajistíme svatebního fotografa podle vašich požadavků a rozpočtu.

Zavřít

~ Svatební tiskoviny a doplňky ~

Od svatebního oznámení, přes jmenovky na stůl a menu až po děkovné kartičky pro hosty – všechny tyto věci budou vypadat lépe, budou-li navzájem sladěné.

Ukázat více

Design svatebních tiskovin a doplňků se odvíjí od svatebního tématu. Navrhneme vám hlavní grafický motiv, jenž se bude objevovat na všech tiskovinách. Jakékoliv další doplňky budou vymyšleny tak, aby se vše spojilo v jeden harmonický a oku lahodící celek.

Zavřít

~ Styling a vizáž ~

Šaty nevěsty sladěné s oblekem ženicha, dokonalé líčení, účes i svatební doplňky, které podtrhnou váš vzhled a zapadnou do celkového stylu svatby.

Ukázat více

Nevíte, kde sehnat retro šaty ve stylu 50. let, závoj ze španělské krajky, originální manžetové knoflíčky nebo od koho se nechat na svatební den profesionálně nalíčit a učesat? Poradíme vám, jak na to a doporučíme prověřené dodavatele.

Zavřít

~ Květiny a dekorace ~

Květiny mohou hrát v rámci dekorací takovou roli, kterou jim společně určíme, v každém případě si bez nich dnes svatbu dokážeme jen těžko představit.

Ukázat více

Ať už máte svou svatební kytici dávno vysněnou anebo nemáte představu žádnou, poradíme vám, kde a za kolik vám uvážou tu nejhezčí kytici a připraví další květinové dekorace. V souladu s tématem a konceptem svatby vám zároveň navrhneme i podobu všech dalších dekorací.

Zavřít

~ Svatební web ~

Docela dobrý způsob, jak na jednom místě shromáždit veškeré zásadní informace o celé svatbě a harmonogramu celého svatebního dne.

Ukázat více

Není třeba rozesílat instrukce poštou či všechny svatebčany postupně obtelefonovávat – svatební web se může stát platformou, na níž budou dostupné všechny důležité a relevantní informace. Design webu, jeho spuštění do provozu i jeho správu můžete nechat na nás.

Zavřít

~ Žádost o ruku ~

I samotná žádost o ruku může mít svůj příběh a téma, díky kterému se stane nezapomenutelnou událostí jak pro vás, tak především pro vaši drahou polovičku.

Ukázat více

Ať už je vaše milá milovnice psů, zapálená cyklistka, fanynka seriálu Jak jsem poznal vaši matku anebo si potrpí na romantiku při svíčkách, vymyslíme pro vás takový scénář zásnub, který ji zaručeně dostane. Na vás bude už jen koupě prstýnku a samotná žádost o ruku.

Zavřít

~ Rozlučka se svobodou ~

Vymyslíme, kde, kdy a jak uspořádat vaši rozlučku se svobodou, ať už společnou, či ve formě oddělené dámské a pánské jízdy.

Ukázat více

Rozlučky se svobodou známe hlavně z amerických filmů, ale postupně nabývají na oblibě i u nás. Podobu mohou mít ledasjakou, záleží čistě na vás, v jakém stylu to chcete pojmout a jak moc se chcete odvázat.

Zavřít

~ Svatební cesta ~

Svatební cestu byste si měli především užít, ať už pojedete kamkoliv. Poradíme vám, kde sehnat ty nejlevnější letenky i kde se dobře najíst.

Ukázat více

Ať už jste spíše městské typy a rádi nasáváte atmosféru velkoměst, je vaším snem projet italské Toskánsko a nebo proniknout do tajů vietnamské kuchyně, pomůžeme vám naplánovat takovou svatební cestu, na kterou budete rádi vzpomínat.

Zavřít

~ Lokalita svatby ~

Možností je řada: lze mít obřad na nějakém pro vás významném místě a hostinu ve vaší oblíbené restauraci anebo se může vše odehrát v rámci jedné lokality.

Ukázat více

Svatba nemusí nutně proběhnout ve městě, kde žijete, nebo odkud jeden z vás pochází. Může se konat kdekoliv, ať už to je vaše oblíbené místo či lokalita, která vás zaujme. Pokud se celý svatební program od ranních příprav nevěsty až po půlnoční ohňostroj odehraje na jednom místě, je to poměrně praktické, neb odpadne starost s přejížděním.

Zavřít

~ Proslov pro oddávajícího ~

Svatební řeč oddávajícího je nedílnou součástí svatebního obřadu. Pokud se chcete vyhnout mnohdy neosobnímu proslovu, připravíme vám svatební řeč na míru.

Ukázat více

Pokud jste byli na pár svatbách, můžete mít pocit, že svatební řeč, kterou oddávající pronáší, je mnohdy jako „přes kopírák“ a kromě toho, že rodina je základ státu, jste se z ní o samotných snoubencích nic nedozvěděli. Napíšeme vám takovou svatební řeč, která bude obsahovat vše, co má, ale zároveň se v ní poznáte.

Zavřít

~ Jídlo a pití ~

Většina svatebčanů se na vaši svatbu jistě nejede najít a napít, ale jistě nám dáte za pravdu, že bez dobrého jídla a pití se to na svatbě neobejde.

Ukázat více

Dobré jídlo a pití je něco, co nás baví a hodně. Díky dlouhodobému zájmu o oblast gastronomie a neustálému sledování aktuálních trendů vám poradíme, jak sestavit svatební menu, kde sehnat ten nejlepší dort i jak do této oblasti promítnout vaše svatební téma.

Zavřít

~ Zábava ~

Reprodukovaná hudba nebo živá kapela, kouzelnické vystoupení pro děti nebo různé soutěže – záleží jen na vás, jak se chcete na svatbě bavit.

Ukázat více

Svatební zábava by měla odrážet naturel snoubenců a zároveň zohledňovat i pozvané. Cílem je, aby se nikdo nenudil, od těch nejmenších až po vaše prarodiče. Dobře zvolená svatební zábava může navíc prolomit případný ostych či bariéry mezi hosty, kteří se doposavad neznali.

Zavřít

~ Doprava a ubytování ~

Řešíte, jak se naši svatbu dopraví přátelé ze zahraničí nebo kde bude bydlet vaše rozvětvené příbuzenstvo? Tyto starosti nechte na nás.

Ukázat více

Seženeme vám stylového veterána, který vás dopraví na svatební obřad, zajistíme vyzvednutí vašich blízkých na letišti, stejně tak jako se postaráme i o to, kde se všichni svatebčané včetně vás ubytují.

Zavřít