Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Naše svatba s příběhem

Svatbu jsme začali plánovat na konci února 2012 a jako první věc jsme řešili místo. Rádi jezdíme na Pálavu, kde jsme si mimo jiné oblíbili také dnes již vyhlášenou kavárnu a penzion Café Fara.

Rozhodli jsme celý svatební den včetně obřadu uspořádat tam. Na výběr jsme dostali dva volné termíny – buď na konci května a nabo v září. Na září se nám nechtělo čekat, má svědkyně navíc měla termín porodu, takže jsme zvolili květen.

Na celou přípravu a organizaci svatby jsme měli zhruba tři měsíce.

Téma svatby

Záhy jsme začali přemýšlet, jaké téma svatby zvolit, aby mělo vše jednotný koncept a design. Vzhledem k tomu, že rádi cestujeme a do cíle se často přepravujeme letecky, byl let číslo OK2705 na světě. Modří už vědí – OK jsou iniciály našich křestních jmen (na další dva významy určitě přijdete sami), 2705 znamená datum svatby.

OK2705

Letecké téma spolu s logem OK2705 a modrou barvou objevilo ve všech možných podobách – svatebním oznámením v podobě letenky počínaje přes „letištní hlášení“ před obřadem, svatební proslov oddávajícího až po papírové vlaštovky, které svatebčané házeli místo rýže či manžetové knoflíčky ženicha a perníčky ve tvaru letadélek. Jak se nám to povedlo vymyslet a sladit můžete ostatně sami posoudit na fotografiích.

Poskytnuté služby:

~ Svatba s příběhem ~

Rozsah prací na naší svatbě odpovídá balíčku Svatba s příběhem, tedy kompletní tématická svatba na klíč.