Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Svatební Expo

Minulou sobotu jsme se byli podívat na svatebním veletrhu Svatební Expo, jenž se konal 9. – 10. 11. 2012 v prostorách dejvického hotelu Crowne Plaza.

Co bylo možné na veletrhu vidět

Prezentace svatebních salonů, klenotnictví, rozličných míst pro svatební obřad a hostinu včetně ochutnávek jídla,  ukázky svatebních tiskovin a dalších doplňků, nechyběly ani stánky svatebních fotografů  a svatebních agentur a koordinátorů (ty nás samozřejmě zajímaly nejvíce). Samozřejmostí byl pestrý doprovodný program – přehlídky svatebních šatů, rozhovory s profesionály z různých oborů, beauty boudoir (pro pány pak thajské masáže), svatební kino a další.

Co nás zaujalo

Nechali jsme se vyfotit u fotobudky bez fotobudky neboli Fotonautu, u které nechyběla spousta vtipných rekvizit. Alespoň má Smilebox konečně konkurenci… Zaujaly nás stylové krabičky na výslužky ve tvaru dortového řezu, u nichž si lze z dostupných variant nakombinovat vlastní design díky volbě druhu potisku, mašle a dekorativní růžičky. Nejen na svatbu, ale třeba silvestrovskou párty se dá využít jednorázové nádobí, které překvapivě vypadá nejen dobře na fotkách, ale i ve skutečnosti.

A na některém z příštích veletrhů už se možná potkáme osobně 😉

Text: Kateřina Foto: Ondřej