Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Pronovias Barcelona

Jednu z předních značek (nejen) svatebních šatů Pronovias Barcelona  jistě zná většina nevěst.

O značce

Historie společnosti Pronovias sahá až do roku 1922, kdy byl otevřen podnik El Suizo (což v překladu znamená švýcarský), specializující se na prodej hedvábí,  krajek a výšivek. První kolekce svatebních šatů byla představena v roce 1964, o čtyři roky později byl otevřen první specializovaný svatební salon ve Španělsku.

Pod skupinu Pronovias spadají i další značky jako jsou např. San Patrick, La Sposa či W1. Pronovias Group dnes provozuje 200 salonů a 3800 prodejních míst v 90 zemích, přičemž rodina, jež stála za zrodem značky, má vedení společnosti stále na starosti.

Kolekce pro rok 2013

Nabídka svatebních šatů pro rok 2013 je rozdělena do šesti kolekcí: Glamour, Costura, Fashion, Dreams a dvě „návrhářské“: Manuel Mota (který je kreativním ředitelem Pronovias) a Elie by Elie Saab ( módní návrhář pocházející z Libanonu, má svou vlastní stejnojmennou značku).

Barcelonské nahlédnutí

Při naší předvánoční návštěvě prosluněné Barcelony jsme si návštěvu svatebního salonu Pronovias rozhodně nemohli nechat ujít. Výloze velkého salonu na elegantní třídě Passeig de Gracia dominoval úžasný model Denisse z kolekce 2013 Elie by Elie Saab. Cena těchto šatů byla již méně úžasná – 9630 EUR;  uvnitř se samozřejmě našly i značně levnější kousky, dost starších modelů se prodávalo s příjemnou 50% slevou.

Podívejte se s námi na pár fotografií přímo ze salonu, možná pro vás budou inspirací 🙂