Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Svatba Huong a Tung Le

Na začátku července se odehrála největší a nejnáročnější akce této sezony – svatba Huong a Tunga (neboli také Jary a Letyho nebo chcete-li Jarky a Michala). Tato velká vietnamská svatba byly vlastně takové dvě svatby v jednom dni díky dvěma různým lokacím, což byla velká výzva nejen pro nás, ale i zainteresované dodavatele. Každá z lokací měla zároveň trochu jiný styl květin a dekorací.

Svatební obřad a následná hostina formu rautu, kam bylo pozváno 120 hostů, se konali v areálu restaurace Hliněná Bašta v pražských Průhonicích. Pro odpolední zábavu hostů byl kromě obligátního fotokoutku s polaroidem připraven na míru vyrobený pivní bar s pípami  pro pánské osazenstvo a pro dámy pak ladies koutek s vybranými víny, sektem a ovocem. Jídlo, které zbylo ze svatebním rautu, jsme nechali odvézt do holešovické Armády Spásy.

V pozdně odpoledních hodinách se hosté přesunili na další část programu do velkého sálu restaurace Dong Do v pražské Sapě, kde se k nim připojili další hosté (celkem jich bylo necelých 600). Podium bylo zakryté oponou s projekčním plátnem, na kterém se promítaly nejdříve fotky z předsvatebního focení a následně i výběr prvních fotografií ze svatebního obřadu. Po promítnutí předsvatebního videa následoval efektní vstup ženicha na scénu, který byl doprovázen živou hudbou a světelnými efekty spolu s umělou mlhou. Po spadnutí opony se divákům naskytl pohled na scénu evokující les, kde už na Tunga čekala jeho vyvolená Huong a společně tak dohráli otevřený konec předsvatebního videa. Po nezbytných proslovech, přípitcích a tradiční několikachodové vietnamské hostině už následovala večerní zábava za doprovodu kapely.

Svatba Huong a Tunga byla jedinečná zkušenost a velice děkujeme novomanželů za možnost jejich svatební den realizovat. Děkujeme rovněž všem zúčastněným dodavatelům, bez nichž by celý svatební den nebyl takový, jaký byl – jednoduše perfektní.

Na svatební video od Honzy Bartoně se můžete podívat zde.

Reference od novomanželů:

Měli jsme velké štěstí, že jsme narazili na Katku a svěřili jsme do jejích rukou. Nemohli jsme udělat lépe. Pro Katku to byla rozhodně velká výzva. Ve skutečnosti bylo potřeba naplánovat svatby dvě, na dvou různých místech, s velkým počtem hostů, a to vše v jednom dni. Přípravy proto byly jak objemově, tak organizačně náročné. Během půl roku plánování svatby a intenzivní komunikace se ale dokázala vypořádat s nejnáročnějšími požadavky. Vždy se snažila vyhledat nejlepší řešení, se kterými bychom byli spokojeni. Díky její důslednosti, spolehlivosti a skvělé organizaci, jsme si naplno dokázali užít obou svateb a vše proběhlo podle našich představ. Závěrem bychom Katce chtěli moc poděkovat za nezapomenutelný den a vřele jí všem doporučujeme!

Co jsme pro Huong a Tunga Le zajišťovali?

  • Příprava harmonogramu svatebního dne
  • Příprava konceptu a stylu svatby
  • Supervize svatebního místa
  • Zajištění dodavatelů
  • Koordinace svatebního dne

Dodavatelé:

 

Poskytnuté služby: