Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Svatba Eva a David

V polovině září jsme se byli podívat na svatbě Evy a Davida. S Davidem jsme kolegové z práce, během svatebních příprav jsme spolu konzultovali pár věcí (mimo jiné jsem jim doporučila i oddávajícího, pana Duška). Jako místo svatebního obřadu si Eva s Davidem zvolili Ještěd – nejkrásnější českou stavbu 20. století od architekta Karla Hubáčka.

Počasí navzdory

Počasí ten den moc nepřálo, a tak mnoho svatebčanů ocenilo pláštěnky, které koordinátorky před odjezdem na Ještěd rozdávaly. Ve 14 hodin však přestalo pršet a obřad mohl proběhnout na venkovní terase tak, jak bylo v plánu. Ačkoliv byla velká zima a foukal studený vítr, nevěsta to nesla velmi statečně a pořád se usmívala.

Netradiční svatební šaty

Moc se mi líbily i její šaty, jež pocházejí z dílny české značky Timoure et group. Přála bych si, aby se našlo více nevěst, které si ve svůj svatební den obléknou krásné vkusné šaty v jiné nežli bílé či světlé barvě!

Hostina a svatební veselí

Další svatební program se odehrával v jedné z nejlepších libereckých restaurací – Hospodě Domov, kde byl připraven pohotový raut a zábava včetně kouzelnického vystoupení pro nejmenší účastníky.

Text: Katka Foto: Ondřej