Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Svatba Gábiny a Petra

Gabriela Soukalová s Petrem Koukalem nás oslovili vloni v září. Proč si vybrali zrovna nás? Úryvek z Petrovy knihy „JSEM.“ tuto otázku zodpoví: „Pár kamarádů se nabídlo, že jejich přítelkyně nebo kamarádky se svatbami pomáhají, ale to jsem zamítl hned na začátku. kdyby se mi něco nelíbilo, radši se budu hádat s cizími lidmi než s kamarády. Proto jsem na internetu zadal „svatební agentury“ a vybral si jednoduše – tu, která měla nejhezčí stránky i název: Svatba s příběhem“. Musel to být osud –  biatlon sleduji už léta a jediný sport, co jsem kdy rekreačně hrála, byl badminton.

Navzdory pověrám si Gabča s Petrem pro svůj velký den zvolili pátek třináctého v květnu. Celá svatba byla tajná, do poslední chvíle nikdo vč. svatebčanů nevěděl, kde přesně se bude vše odehrávat. Svatební obřad se konal v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci a následná hostina v Rodinném pivovaru Zichovec. Svou svatbu Gábina s Petrem spojili s dobrým skutkem – místo svatebních darů požádali svatebčany a následně i fanoušky o finanční příspěvek na Konto Bariéry, konkrétně pro malého Péťu, jehož příběh si můžete přečíst zde.

Reference od novomanželů: „Byli jsme naprosto spokojeni s přátelským, ale zároveň velmi profesionálním přístupem, jednáním i produkcí celé svatby”. Koukalovi

UPOZORNĚNÍ: Fotografie uveřejněné ve fotogalerii podléhají autorskému zákonu 121/2000Sb. Další použití je možné pouze s naším souhlasem!

Organizace svatby na klíč obsahovala:

  • Sestavení harmonogramu svatebního dne
  • Fotografie svatebního dne
  • Doporučení, zajištění a kompletní organizace dodavatelů
  • Komunikace se svatebčany (personalizovaná mailová komunikace, zajištění ubytování, informační SMS…)
  • Svatební „téma“ – konzultace (tiskoviny, web)
  • Předsvatební koordinace/supervize všech dodavatelů
  • Koordinace svatebního dne (120 hostů)

Dodavatelé:

Poskytnuté služby: