Akce

Balíček
„Koordinace svatby a foto“
již od

25 000 Kč

Více

Steampunková svatba

Po předsvatebním focení v Praze, u jehož příležitosti jsme se poprvé s Veronikou a Honzou setkali a nafotili jejich stylové rande, přišla konečně na řadu jejich neméně originální svatba. Jak jinak, než ve steampunkovém duchu. Den D nastal v pátek 22. února, tedy po plus mínus šesti letech od chvíle, kdy spolu Veronika s Honzou byli na prvním rande.

Přípravy a focení v muzeu

K ženichovi a nevěstě jsme dorazili hned ráno, aby se mohlo fotit už u příprav. Chvíli po našem příchodu se vrátila Veronika od kadeřnice s krásným účesem, jehož dominantou byl malý klobouček s francouzským závojem, nechyběla pochopitelně ani ozubená kolečka. Ta byla ostatně všude – ať už na svatebním oznámení, na oblečení,  krabičce na prstýnky anebo na svatebním dortu.

Když byli Veronika i Honza připravení, vyrazili jsme ještě před obřadem focení do libereckého muzea. Paní z muzea, která nás provázela, byla velmi milá a zavedla nás i do krásných prostor muzejní knihovny. Navzdory počasí jsme si nemohli nechat ujít příležitost udělat několik fotek na terase muzea. Veronika statečně pózovala jen tak „nalehko“ ve svých krásných, vlastnoručně ušitých svatebních šatech a ve finále to odnesla ztrátou hlasu, ale věříme, že vzpomínky v podobě fotek za to stály.

Svatební obřad a hostina

Svatební obřad proběhl na liberecké radnici v tamější obřadní síni. Velká část svatebčanů byla stejně jako snoubenci oblečena ve stylových kostýmech. Až měl člověk chvílemi pocit, že je na radnici nějaká hvězdná brána, díky níž se se sem celá skupina dostala z minulé doby. Na celý obřad i focení v prostorách obřadní síně bylo všehovšudy bohužel jen půl hodiny (za dveřmi už čekala jiná svatba). Venku se (pochopitelně) nikomu kvůli zimě moc zdržovat nechtělo, takže se rovnou pokračovalo do Nového Boru, kde se konala svatební hostina a další program, jenž trval až do pozdních večerních hodin.

Děkujeme Veronice a Honzovi, že jsme měli možnost být u jejich svatebního dne a přejeme jim, ať se ozubená kolečka v jejich manželství nikdy nezadrhnou :-)!

Poskytnuté služby:

~ Fotografie ~

Fotografie svatebního dne od příprav až po večerní zábavu